Komentarze Wydarzenia

One way, two or three way video. rozmowa z Łukaszem Kobcem z Altar

Elevator pitch

Wpieramy managerów zarządzających zespołami zajmującymi się obsługą klienta, sprzedażą, windykacją. Mamy wiedzę i kompetencje dotyczące specyfiki procesów zachodzących w trakcie obsługi klientów. Skupiamy się nie tylko na obsłudze klienta w różnych kanałach, nawet tych nowoczesnych jak wideoczat czy social media, ale na kompleksowej obsłudze całego procesu od początku do końca, nawet gdy kończy się ona w procesie, który przechodzi przez całą organizację.

Jesteśmy spółką technologiczną, która dobrze rozumie biznes swoich klientów. Na tej podstawie, wspólnie z nimi, budujemy rozwiązania oparte na naszych systemach informatycznych, aby skutecznie  wspierać realizację celów postawionych managerom.

Wasza flagowa usługa to?

Z mojego punktu widzenia, jako osoby odpowiedzialnej za rozwój grupy produktowej contact center, flagowym rozwiązaniem jest nasz autorski system Altar Contact Center do obsługi klientów i realizacji różnych kampanii. Z jednej strony pozwala on realizować wielokanałową strategię komunikacji z klientem, z drugiej zaś wyróżnia go na rynku to, że może przenikać poprzez „mury silosów” stojących w organizacji, wykorzystując do tego obsługę procesową (dzięki własnemu workflow, modułowi do zarządzania informacją, systemowi ticketowemu).

Jaka jest specjalizacja Altar? W czym czujecie się wyjątkowo silni?

Jako pierwsi w Polsce postawiliśmy na komunikację z poziomu przeglądarki z wykorzystaniem webRTC, co dziś procentuje. Nasza filozofia polega na zapewnieniu „seamless experience”. Klient nie musi niczego instalować, żeby skontaktować się z usługodawcą. Kontakt z wykorzystaniem serwisów www jest intuicyjny i naturalny. Nasze kompetencje pozwalają nam budować nowe przypadki użycia dla technologii, które rozwijamy (dwu-, trójstronne wideopołączenia dla Głuchych, telekonsultacje medyczne, sprzedaż w e-commerce z jednostronnym wideo i co-surfing). Mamy kompetencje i doświadczenie w realizacji skomplikowanych projektów, w tym integracyjnych, które mają duży wpływ nie tylko na biznes klienta, ale także jego wizerunek.

Wdrożenie lub projekt, z którego jesteś najbardziej dumny?

Jestem dumny z produktu (Altar Contact Center), który rozwijam wraz z grupą osób w spółce. Fakt, że przy budowie roadmapy trafiamy w oczekiwania klientów, którzy potwierdzają słuszność naszych założeń, jest powodem do satysfakcji.

Z zeszłorocznych realizacji najbardziej cieszy mnie udane wdrożenie Altar Contact Center wraz z telefonią biurową w Generali Polska. Był to duży projekt, który wiązał się z przejęciem obsługi klientów spółek Generali w Polsce z trzech innych systemów wcześniej używanych przez Generali. Charakterystyczne było również to, że pierwszy etap realizowaliśmy pod dużą presją czasu. Kolejne wiązały się z rozwojem aplikacji. Fakt, że udało się nam i systemowi zdobyć zaufanie Generali, potwierdza nasze kompetencje.

Opowiedz o trendzie, z którym jedziecie na CCW w tym roku

1, 2, 3 wideo:) one way, two or three way video.

Mamy doświadczenie w budowaniu rozwiązań, które nie tylko uzupełniają obecny model obsługowy, ale go redefiniują. Otwierają nowe możliwości lub wręcz kreują nowe biznesy i rynki.

Jaki cel postawiliście sobie na 2017 rok?

„My personal goal” to zrealizować bardzo ambitną roadmapę rozwoju Altar Contact Center i wynik sprzedażowy. Wprowadzimy w tym roku kilka ciekawych funkcjonalności, które zwiększą atrakcyjność oferty i pozwolą jeszcze bardziej wyróżnić się na tle konkurencji. Jeśli zatem chcesz zwiększać przychody i optymalizować koszty, wykorzystując:

   1. kanał social media i czatboty
   2. Machine Learning do wsparcia obsługi dużych ilości spraw napływających od twoich klientów
   3. Quality Monitoring poprzez wykorzystanie analizy słów kluczowych w nagraniach
   4. Workforce Management dla prognozowania grafików
   5. Wsparcie procesowe spraw
   6. Marketing Automation z obsługą klientów z poziomu stron www,

Koniecznie spotkajmy się przy kawie, np. na CCW w Berlinie!

Polskie Forum Call Center

Polskie Forum Call Center

Polskie Forum Call Center jest akceleratorem rozwoju branży Contact Center. Dostarczamy wiedzę, promujemy najlepsze praktyki, budujemy platformę porozumienia rynkowego, motywujemy do współdziałania. Prowadzimy kluczowe dla rynku projekty rozwojowe. Organizujemy dialog pomiędzy firmami, wspieramy komunikację branży z instytucjami administracji rządowej oraz organizacji pozarządowych w Polsce i na Świecie.

Dodaj swój komentarz

Click here to post a comment