Wszyscy

Maciej Buś

Maciej Buś

Prezes Fundacji Forum Call Center
Ekspert rynku customer contact center, klientomaniak, niepoprawny idealista. Przy okazji manager, konsultant i trener biznesowy. Nieustannie gromadzi, analizuje i dzieli się wiedzą oraz informacją na temat efektywnego zarządzania procesami obsługi klienta. Inicjator wielu ważnych projektów branżowych. Serce Fundacji Forum Call Center - organizacji wspierającej rozwój branży customer contact center i promocji Polski na arenie międzynarodowej. Autor artykułów eksperckich, komentator rzeczywistości branżowej, prowadzi podcast „Klientomania”. Za swoją działalność na rzecz rozwoju europejskiej branży customer contact center w 2015 roku wyróżniony przez międzynarodowe gremium CCC Special Award.


Polskie Forum Call Center

Polskie Forum Call Center

Polskie Forum Call Center jest akceleratorem rozwoju branży Contact Center. Dostarczamy wiedzę, promujemy najlepsze praktyki, budujemy platformę porozumienia rynkowego, motywujemy do współdziałania. Prowadzimy kluczowe dla rynku projekty rozwojowe. Organizujemy dialog pomiędzy firmami, wspieramy komunikację branży z instytucjami administracji rządowej oraz organizacji pozarządowych w Polsce i na Świecie.


Piotr Merkel

Piotr Merkel

Pasjonat i praktyk zmian w organizacji – 25 lat doświadczenia jako Konsultant, Interim Manager, Kierownik Projektu, w różnych branżach i obszarach zarządzania (m.in.: sprzedaż i obsługa klienta, business development, strategia, procesy biznesowe, restrukturyzacja, zarządzanie kosztami, poprawa efektywności). Organizował i prowadził programy i sesje szkoleniowe oraz występował jako prelegent na konferencjach z zakresu strategii biznesowej, organizacji sprzedaży i obsługi klienta, CX, outsourcingu, zarządzania procesowego. Przygotowywał i realizował liczne projekty doradcze z zakresu strategii biznesowej, organizacji, badań rynku i badań klienta w firmach polskich i zagranicznych.


Telmon

Telmon

Telmon to firma, która od 2011 roku świadczy kompleksowe usługi w zakresie outsourcingu procesów usług telemarketingowych i telesprzedaży.
Specjalizuje się w kampaniach sprzedażowych, umawianiu spotkań handlowych, przeprowadzaniu ankiet i badań zadowolenia klienta oraz infoliniach skierowanych do precyzyjnie określonych grup docelowych. Firma obsługuje duże podmioty – m.in. wiodące banki, partnerów multimedialnych, firmy ubezpieczeniowe oraz klientów korporacyjnych.
Kampanie telemarketingowe prowadzone przez specjalistów Telmon to wnikliwe zaplanowane akcje, charakteryzujące się wysoką skutecznością. Prowadzi je ponad 400 agentów, pracujących w dwóch oddziałach, w Toruniu i w Łodzi.


Sylwester Kućmierowski

Sylwester Kućmierowski

doradca biznesowy, menedżer, trener i szkoleniowiec. Od 20 lat zawodowo zaangażowany w przedsięwzięcia, których celem jest skuteczna obsługa klienta na wszystkich etapach współpracy. Instytucje, z którymi współpracował, m.in. Kredyt Bank, Warta, Expander, Nordea Bank, Sanitec Koło, Euro-Net, IT Card, zajmowały najwyższe lokaty w rankingach jakości obsługi klienta. Obecnie zarządza firmą doradczo-szkoleniową CCMS (www.ccms.com.pl), świadczy profesjonalny serwis doradczy i wdrożeniowy na rzecz innych podmiotów gospodarczych. Prawie połowa usług realizowanych przez CCMS związanych jest z nowoczesnym szkoleniem, zarówno pracowników liniowych, jak i menedżerów.


Optivo an Episerver Company

Optivo an Episerver Company

Jako światowy lider w dziedzinie rozwiązań do zarządzania kampaniami omnichannel i e-mail marketingu, Optivo pomaga markom wchodzić w bezpośrednie interakcje z klientami w czasie rzeczywistym we wszystkich kanałach. Rozwiązania i usługi omnichannel Optivo umożliwiają sprzedawcom tworzenie, koordynację, realizację i mierzenie efektywności kampanii opartych na bogatym i ciągłym dialogu z klientami za pośrednictwem e-mail marketingu, smsów, powiadomień PUSH, sieci, mediów społecznościowych, faksu i materiałów drukowanych. Dostarczając kontekstowe doświadczenie klientom w sposób ciągły, poprzez wielowymiarową segmentację, klienci Optivo zwiększają efektywność kampanii, konwersję i sprzedaż, budując fundament dla długoterminowej lojalności klientów. Posiadając zaufanie wiodących marek, Optivo współpracuje z takimi firmami, jak Accor, Air Berlin, Babbel Best Western, Bosch, Deutsche Bahn, Henkel, HolidayCheck, InnoGames, Jack Wolfskin, Olympus, PAYBACK, QVC, TUI, WWF czy Zooplus, zapewniając doskonałe rezultaty na całym świecie.


Tide Software

Tide Software

Tide Software jest dostawcą usługi telekomunikacyjnej TideTelco dla call i contact center, oferującej funkcjonalności wymienione w powyższym artykule. Usługa ta wspiera obsługę połączeń wychodzących i przychodzących w oparciu o technologię SIP Trunk i E1, zapewniając dużą wydajność, niskie koszty i elastyczność. TideTelco to również masowa wysyłka /odbiór faks i SMS głosowych (VMS) oraz inne usługi dla biznesu, jak: infolinia, wirtualna centrala telefoniczna i faks. Usługę można też swobodnie integrować z rozwiązaniem TideEmail (e-mailing) i TideMobile (obsługa SMS).

Więcej o nas na www.TideTelco.pl


Alfavox

Alfavox

Alfavox to dostawca zaawansowanych platform dla systemów telekomunikacyjnych klasy contact center, idealnie wspierających nowoczesne call centers. Produkty firmy oparte są na autorskich rozwiązaniach systemowych i dostosowane indywidualnie do każdego klienta.


DBMS

DBMS

W ciągu 3 lat firma DBMS urosła od małej łodzi do okrętu, który ustala trendy na polskim morzu big data base. Kampanie e-marketingowe, profilowane bazy danych oraz aplikacje internetowe to tylko część naszych atutów - w roku 2014 uruchomiliśmy platformę Greensender wspierającą proces sprzedaży. W naszych działaniach zawsze dbamy o jak najdokładniejsze dane i nowoczesne profilowanie klienta –  chcemy, aby każdy otrzymywał reklamy, tylko w tematach, które go interesują oraz na których mu zależy.
To właśnie dzięki temu nasze kampanie są tak wysoko oceniane przez użytkowników. Chcemy być najlepsi w branży, aby stać się najlepszą taktyką dla Twego biznesu. Zaufało nam już wiele firm, dużych i małych –  daj nam szanse i Ty!


systell

systell

Dostarczamy rozwiązania dla call center i Biur Obsługi Klienta. Zwiększamy skuteczność komunikacji z klientem. Codziennie przez nasze systemy realizowanych jest ponad 1 500 000 połączeń, nie licząc kontaktów za pomocą mail, sms, live chat, formularzy web, faks, voice sms czy facebook. Z doświadczenia wiemy, że nie ma drugiego takiego samego Klienta. Dlatego dla każdego z osobna jesteśmy solidnym partnerem. Klient może na nas liczyć zarówno pod kątem konsultacji i analityki funkcjonowania działu call center, jak i dalej funkcjonowania, utrzymania i rozwoju systemu. Zapraszamy do kontaktu.
www.SysTell.pl


Marta Jeż

Marta Jeż

Logopeda i trener dykcji i emisji głosu. Zajmuje się zarówno zdrowotnymi, jak i estetycznymi aspektami głosu prowadząc zajęcia indywidualne, grupowe oraz szkolenia dla firm. Właścicielka centrum logopedyczno-szkoleniowego Eufonia.


Katarzyna Witkowska

Katarzyna Witkowska

Prawnik w Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych, ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych, redaktor naczelny www.PortalODO.com.

W swojej pracy zawodowej koncentruje się przede wszystkim na zagadnieniach związanych z ochroną danych osobowych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu audytów oraz szkoleń w tym zakresie, a także w opracowywaniu dokumentacji ochrony danych osobowych.
Na co dzień zajmuje się również bieżącą obsługą przedsiębiorców, co pozwala jej zgłębiać wiedzę dotyczącą szerokiego wachlarza problemów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym także działalności prowadzonej w Internecie.

Auditor wewnętrzny SZBI wg ISO/IEC 27001:2013. Administrator Bezpieczeństwa Informacji. Wykładowca na Podyplomowych Studiach Ochrony Danych Osobowych organizowanych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Członek zespołu Centrum Ochrony Danych Osobowych i Zarządzania Informacją działającego na tym samym Wydziale.
Prelegentka na konferencjach związanych z ochroną danych osobowych, prawem nowych technologii oraz prawem międzynarodowym publicznym.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Kontynuuje naukę na tym samym wydziale w ramach studiów doktoranckich, badając zagadnienia związane z rozwojem nowych technologii i ich wpływem na ochronę prywatności.

Profil na stronie Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych.


Dimension Data

Dimension Data

Wykorzystując najnowsze technologie, firma Dimension Data ułatwia przedsiębiorstwom osiąganie sukcesu w cyfrowej erze. Będąc członkiem NTT Group, pomagamy naszym klientom realizować wyzwania biznesowe poprzez wykorzystanie cyfrowej infrastruktury, chmury hybrydowej, nowego typu miejsc pracy oraz zapewnienie cyberbezpieczeństwa. Mając roczne obroty 7,5 mld USD, odziały w 58 krajach oraz zatrudniając 31 000 pracowników, dostarczamy naszym klientom rozwiązania na każdym etapie ich technologicznego rozwoju. Jesteśmy oficjalnym partnerem technologicznym Amaury Sport Organisation, organizatora wyścigu Tour de France, oraz partnerem kolarskiego zespołu Team Dimension Data for Qhubeka.


Arkadiusz Cempura

Arkadiusz Cempura

Arkadiusz Cempura ma ponad 10 letnie doświadczenie w obszarze bankowości elektronicznej oraz e-commerce oraz ponad 18 letnie doświadczenie w sprzedaży i marketingu.
W latach 2005-2011 pracował dla Credit Agricole Bank Polska SA, gdzie był Dyrektorem Sprzedaży i Bankowości Elektronicznej.
W latach 2011 – 2013 lata realizował projekty dla sektora bankowego na Ukrainie, pracując m.in. dla Alfa Bank Ukraina, gdzie był odpowiedzialny za rozwój bankowości internetowej i mobilnej oraz za cross-sell. A następnie dla Idea Bank Ukraina, gdzie odpowiadał za marketing, wsparcie sprzedaży oraz bankowość elektroniczną i sprzedaż przez call center.
Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w realizacji zaawansowych projektów informatycznych, m.in. z obszaru Contact Center m.in. dla Credit Agricole, Santander Consumer Bank, VIG, Nationale Nederlanden.
Uważa, że lepiej zmieniać świat niż czekać aż zmiana dopadnie nas. Wie, że AI może nam uławić obsługę klientów, ale niesie ze sobą też pewne zagrożenia.


Anita Wata

Anita Wata

Key Account Consultant w Optivo, an Episerver Company
Z branżą e-mail marketingową związana od 2012 roku. W Optivo odpowiedzialna głównie za rozwój klientów oraz consulting, a także działania marketingowe i PR. Prowadzi szkolenia oraz webinary. Członek grup roboczych IAB Polska i eCommerce Polska.


Competence Call Center

Competence Call Center

Competence Call Center jest jednym z wiodących centrów telefonicznych w Europie.

Zespół CCC obejmuje obecnie ponad 5500 pracowników w 17 lokalizacjach w 8 krajach. Nasze wysokiej jakości usługi call center zapewniają naszym klientom przewagę w zakresie wydajności i strategiczne zalety konkurencyjne na najwyższym poziomie.


Fundacja Pro Progressio

Fundacja Pro Progressio

Pro Progressio, to Fundacja zajmująca się rozwojem branży outsourcingowej w Polsce. Fundacja współpracuje z sektorem publicznym (miasta, agencje rozwoju regionalnego, specjalne strefy ekonomiczne, parki naukowo-technologiczne, parki przemysłowo-technologiczne) i prywatnym w Polsce oraz międzynarodowymi organizacjami sektora outsourcingu. Wśród organizacji, z którymi współpracuje Fundacja są zarówno dostawcy usług, firmy szkoleniowe, rekrutacyjne, deweloperzy, firmy doradcze, uczelnie wyższe jak również indywidualni eksperci branżowi.


Nowy Styl Group

Nowy Styl Group

Jesteśmy ekspertem od kompleksowych rozwiązań biurowych dlatego wiemy, jak stworzyć idealne biuro dla twojej organizacji. Towarzyszymy naszym partnerom od doskonalenia idei nowego biura, przez cały proces projektowy, po produkcję mebli, serwis i strategiczny consulting. Rozumiemy i mamy rozwiązania dla: elastycznych dostaw, leasingu, nieplanowanych rearanżacji, projektowania dla kilku pokoleń pracowników i utrzymania talentów w firmie.

Połączenie sukcesów w realizacji międzynarodowych przedsięwzięć z naszym know-how oraz doskonałą znajomością rynku lokalnego, sprawiają, że jesteśmy najlepszym partnerem dla firm z sektora BPO/SSC.


Marcin Grygielski

Marcin Grygielski

dyrektor regionalny na rynek Europy Środkowej i Wschodniej, Interactive Intelligence
Od 2007 Territory Manager dla regionu Eastern Europe w firmie Interactive Intelligence. Specjalizuje się w systemach Call Center, telefonii IP oraz Unified Communication. Karierę zawodową rozpoczął w 2002 roku w firmie NextiraOne Polska jako konsultant handlowy, dwa lata później objął w tej firmie stanowisko regionalnego kierownika sprzedaży. Absolwent programu MBA Politechniki Warszawskiej. Wcześniej ukończył studia magisterskie z zakresu ekonomii na Wydziale Socjologiczno - Ekonomicznym i historii współczesnej na Wydziale Historyczno-Filozoficznym Uniwersytetu Łódzkiego.


Łukasz Kobiec

Łukasz Kobiec

Business Development Manager, Altar Sp. z o.o. Od ponad 14 lat związany jest z obszarem profesjonalnej obsługi klienta (bankowość, finanse, IT). Do jego obowiązków należało m.in. profesjonalne doradztwo klientom korporacyjnym i instytucjonalnym w wyborze produktów. Realizował też zadania związane z procesową obsługą klientów i zwiększeniem efektywności sprzedaży.

Od ponad 4 lat związany jest z Altar – dostawcą autorskich systemów contact center, gdzie odpowiada za współpracę z kluczowymi Klientami firmy i współtworzy strategię rozwoju Altar Contact Center, systemu przeznaczonego do obsługi klienta. Swoją wiedzą dzieli się, uczestnicząc jako prelegent w branżowych konferencjach oraz pisząc artykuły poświęcone nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym i teleinformatycznym dla firm obsługujących klienta masowego.


Marek Włodarczyk

Marek Włodarczyk

Country Manager w optivo, gdzie oprócz kreowania działań sprzedażowych i marketingowych na rynku polskim, zarządza strategicznie polskim oddziałem firmy. Pracę w optivo rozpoczął w 2014 roku, na stanowisku Sales Director. Jest także ekspertem branży Call Center/Outsourcingu oraz posiada bogatą praktykę biznesową i doświadczenie w budowaniu działań sprzedażowych na terenie całej Europy. Ukończył studia magisterskie na kierunku Socialmanagement w Niemczech, gdzie studiował i pracował łącznie przez ponad 14 lat. Jest też absolwentem Podyplomowych Studiów Zarządzania Sprzedażą Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.


Michał Stobecki

Michał Stobecki

Head of Customer Service

Manager zespołów oraz projektów. Twórca między innymi relacyjnego contact ceter w firmie będącej jednym z liderów runku edukacyjnego w Polsce. W biznesie zwolennik idei sytuowania klienta i jego realnych potrzeb jako punktu wyjścia (centralnego punktu w procesie planowania) do tworzenia produktów i usług. Lider licznych projektów z zakresu rozwoju i optymalizacji kanałów kontaktu w różnych branżach.


Monika Zwierz

Monika Zwierz

Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta w TCH Components, eTel Polska, Play (P4), AXA Polska, nc + (ITI Neovision).
Ekspert w dziedzinach:
- Budowanie, wdrażanie i zarządzanie programami i projektami doskonalenia organizacji (optymalizacja procesów Obsługi Klienta)
- Budowanie, wdrażanie i zarządzanie programami i projektami wpływającymi pozytywnie na wynik satysfakcji Klienta
- Wprowadzanie działań w organizacji ku doskonaleniu ścieżki doświadczenia Klienta
- Prowadzenie wdrożeń informatycznych aplikacji klasy ERP, CRM jako właściciel biznesowy.
Z sukcesem wdrażała nowe rozwiązania i w obszarach zarządzania ludźmi (restrukturyzacje, systemy motywacyjne, szkolenia), i w obszarach zarządzania rozwiązaniami IT (wdrożenia rozwiązań klasy ERP, Worklfow, CRM, Trouble ticketing); W każdym projekcie zwracała szczególną uwagę na jakość tworzonego rozwiązania i na zaspakajanie oczekiwań Klienta.
Dziś jako właścicielka Femko Consulting, dzieli się wiedzą i doświadczeniem.


Artur Kapacki

Artur Kapacki

prezes zarządu TELMON SP. Z O.O. S.K.A. oraz TELMON SP. Z O.O.

Powołany przez akcjonariuszy w grudniu 2010 r. Stworzył i prowadzi spółkę do dnia dzisiejszego. Ukończył Politechnikę Warszawską, Wydział Inżynierii Produkcji na kierunku Zarządzanie i Marketing. Posiada przeszło 10 letnie doświadczenie w pracy w telemarketingu głownie z zakresu finansów i ubezpieczeń. W latach 2002-2010 pełnił szereg funkcji menedżerskich w branży ubezpieczeniowej i finansowej. Odpowiadał za rozwój Call Center LINK 4 TU S.A., Call Center Provident Polska S.A. sprzedającego nowe produkty spółki oraz za stworzenie Call Center zajmującego się sprzedażą produktów BRE Ubezpieczenie TUiR S.A. Pracował również na stanowisku Kierownika Projektów w Telbridge Sp. z o.o.


Marcin Grabowski

Marcin Grabowski

Specjalizuje się w obszarze dostarczania rozwiązań IT dla biznesu.
Swoje zaangażowanie przekłada w indywidualnie dopasowane rozwiązania do specyfiki każdej branży. Związany z systemami wsparcia obsługi klienta od 2006 roku a od 15 lat z rozwojem oprogramowania. Pasjonat budowania zespołów i ludzkiego oblicza IT. Doświadczenie w Customer Experience zdobywa wsłuchując się w potrzeby klientów z różnych branż i implementując w nich użyteczne rozwiązania IT. Od 10 lat związany z projektem SysTell, w którym jako właściciel odpowiada za koordynację prac zespołu developerskiego oraz wsparcie działu wdrożeń i serwisu.


/* ]]> */