kazdy ma swoje kilimandzaro
Odcinek #108

Każdy ma swoje Kilimandżaro

Firmy budują ludzie. Sztuką jest robić to bez rozgłosu, a jednak z widoczną skutecznością. Mojego rozmówcę spotkałem wcale nie tak dawno temu jak na historię świata na słuchawkach. Ujął mnie otwartością i coraz bliższą mojemu sercu strategią „róbmy swoje – razem”. Zapraszam do wysłuchania / przeczytania mojej rozmowy z Rafałem Rasmusem.

Dzisiaj rozpoczynamy nowy cykl audycji, w których rozmawiam z ludźmi na słuchawkach. Świat na słuchawkach – tak lubię nazywać obszar, w którym wyspecjalizowałem się przez wiele lat zanim zostałem klientomaniakiem – takim ukształtowanym. Tak naprawdę to zawsze nim byłem, ale nieuświadomionym. 18 lat temu … trzeba to tak nazwać – przez przypadek – trafiłem do sektora usług Contact center. Przez kolejne lata dałem się na dobre wciągnąć w ten świat. W świat ludzi, technologii, projektów i oczywiści klientów. Poznałem niesamowite historie osób, które tworzą świat na słuchawkach. Managerów, ale również pracowników pierwszej linii. Cześć z tych historii nagrałem. Tak powstały rozmowy na słuchawkach – historie ludzi, którzy tworzą świat na słuchawkach, ale co dla mnie najważniejsze – dobry i pozytywny świat. 

Rozmowy na słuchawkach powstały już jakiś czas temu i stanowiły niezależny projekt. Postanowiłem jednak połączyć je i kontynuować ten cykl w ramach jednego podcastu.

Zapraszam na pierwszą z rozmowę – moim i Twom gościm jest Rafał Rasmus.

Minuta po minucie, czyli o czym rozmawiamy:

00:36Nowa ramówka Klientomanii 05:56Wszystko co chciałbyś wiedzieć o dzisiejszym gościu, ale boisz się zapytać 07:16Jak Rafał trafił do świata na słuchawkach? 09:23Jak wyglądała dotychczasowa droga w świecie na słuchawkach – przygody, doświadczenia, nauka ? 13:20Jak zmieniała się współpraca Contact center outsourcingowego ze zleceniodawcami? 14:25Jak wyglądał „pierwszy dzień” w Mediasystem ? 17:30A może rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady 19:21Skąd Rafał czerpał wiedzę jak prowadzić Contact center? 21:45Czy można nie być widocznym w „światku” i spokojnie oraz efektywnie robić swoje? 23:32Warunki pracy w Contact center – historia nowego biura 27:00To dla nas zaszczyt razem na szczyt – jak zdobywa się „góry” 30:50Kim jest I jakie cechy powinen mieć manager contact center? 33:53Wkładam kij w mrowisko #1 – call center czy contact center? 34:40Wkładam kij w mrowisko #2 – jak Rafał definiuje „branżę na słuchawkach”? 37:40W jakim kierunku będzie rozwijać się contact center ? 40:12Harcerstwo – podobno jeżeli się było to pozostaje się nim na zawsze 45:54Pasje Rafała: audiobooki, książki, muzyka (winyle), przygody i podróże, góry 48:55Jak wejść na Kilimandżaro ? 56:54„Bądź sobą” – rada od Rafała

Partner odcinka

Przydatne linki

Transkrypt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To może Cię również zainteresować

jak zarządzać zgłoszeniami od klientów
„To nie moje” - czyli jak zarządzać zgłoszeniami od klientów
Okazuje się, że największym wyzwaniem firm nie jest zapewnienie klientom kontaktu ze sobą, ale skuteczne...
zarządzanie przez kontekst
Kieruj za pomocą kontekstu, nie kontroli
Każdego dnia pracownicy Customer service podejmują w imieniu marki dziesiątki decyzji. Ich zakres oraz...
Wszystko co musisz wiedzieć o zwrotach w e-commerce
Wszystko co musisz wiedzieć o zwrotach towarów w e-commerce
Klienci polubili darmową wysyłkę i bezpłatne zwroty. Nie ma czemu się dziwić, jest to dla nich korzystne....

Wysyłamy dobre wiadomości

Raz w tygodniu wyślemy do Ciebie solidną dawkę inspiracji o świecie klienta i podpowiedzi jak się w nim odnaleźć. Informacje o nowych odcinkach podcastów, wpisach blogowych, odpowiedzi na pytania, case studies oraz ciekawych narzędziach wspierających obsługę klienta.

Newsletter KLM (#8)

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi newslettera przez Fundację Customer Fixe S.K. na zasadach opisanych w polityce prywatności. W każdej chwili możesz zrezygnować. 

© 2024 · Klientomania · Customer Fixe