Postanowiłem zostać gwiazdą YouTube [VLOG #01]

21 July, 2019
|

W życiu każdego człowieka przychodzi moment kiedy musi się on pokazać publicznie. Pierwszy raz ma to miejsce w chwili narodzin, później stajemy przed rodziną recytując wierszyk na spotkaniu u cioci, potem szkolne akademie, aż wchodzimy obiema nogami w rolę kogoś co ma innym coś ważnego do powiedzenia. Jedni stają przed swoimi pracownikami, inni idą dalej i stają przed publicznością konferencji. Ale niektórym przychodzi do głowy myśl, aby pokazać się “milionom”. I wtedy zostajesz gwiazdą YouTube;)

W pierwszym odcinku mojego vloga opowiadam o:

  • skąd wziął się pomysł, aby zacząć nagrywać video i o bardzo długim procesie dojrzewania do tej decyzji
  • o wyzwaniach związanych z przyjętym formatem
  • o czym będę mówił, co będę pokazywał w moim vlogu
  • jak często i w jakich miejscach będzie można zobaczyć oraz posłuchać nowych materiałów
  • o zdaniu, które ponad pół roku temu pomogło mi podjąć jedną z najtrudniejszych biznesowych decyzji
  • o książce “Plemię Mentorów” Tima Ferrissa
Play Video

Prośba:

Jeżeli to co robię w ramach klientomanii – w tym kolejne eksperymety (np. takie jak ten Vlog) i chcesz, żeby było tego więcej daj mi o tym znać – napisz komentarz, prześlij mi wiadomość i koniecznie zasubskrybuj kanał Klientomanii na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wysyłamy dobre wiadomości

Raz w tygodniu wyślemy do Ciebie solidną dawkę inspiracji o świecie klienta i podpowiedzi jak się w nim odnaleźć. Informacje o nowych odcinkach podcastów, wpisach blogowych, odpowiedzi na pytania, case studies oraz ciekawych narzędziach wspierających obsługę klienta.

Newsletter KLM (#8)

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi newslettera przez Fundację Customer Fixe S.K. na zasadach opisanych w polityce prywatności. W każdej chwili możesz zrezygnować. 

© 2024 · Klientomania · Customer Fixe