O Klientomanii

Skąd biorą się pomysły na niecodzienną obsługę klienta? Czego pragną klienci? Jak zbudować doskonałą relację marki z klientami? Które technologie zrewolucjonizują świat klienta? Jak skutecznie się komunikować? Dokąd zmierza sprzedaż? Czy customer experience jest tak ważny jak mówią? Skąd biorą się inspirujące historie? Jak mówić prosto? Czym zachwyca nas świat ?

W ciągu ostatnich 6 lat zadaliśmy sobie i naszym gościom kilka tysięcy takich pytań. Zbudowaliśmy unikalne miejsce, które jest dzisiaj kopalnią inspiracji, wiedzy i rzetelnej informacji na temat klienta i relacji wiążącej go z marką.

Rozmawiamy o komunikacji marek z ich klientami, wspierających ją technologiach, obsłudze oraz sprzedaży w różnych sektorach gospodarki i mediach. Każdy odcinek to solidna dawka rzetelnej wiedzy i inspiracji podany w dbałości o jakość do słuchania, czytania oraz oglądania. Klientomania to jeden z najdłużej nagrywanych podcastów biznesowych w Polsce. Jej autorami są Maciej Buś i Arek Cempura.

Podcast i o wiele więcej

Klientomania to nie tylko audycje, których możesz posłuchać dzięki zdobyczom ludzkości jakim jest przede wszystkim internet, dalej smartfony i komputery. To pewna filozofia, podejścia, sposób myślenia o relacji klienta z marką. To w końcu społeczność ludzi szukających odpowiedzi na powtarzające się od zawsze pytania: Jak skutecznie dotrzeć do klienta? Jak spowodować żeby był zadowolony? i w końcu jak to zrobić dobrze ? dobrze czyli tak, aby każda z stron tego równania wyszła na swoje.

Zespół Klientomanii

Maciej Buś

Spiritus Movens / Prowadzący

Pomysłodawca i główny napędzający podcastu. Na co dzień robi to o czym opowiada – wspiera firmy i buduje obsługę, którą kocha.

Arek Cempura

Prowadzący

Uwielbia kwestionować rzeczywistość, co pozwala mu zadawać rozmówcą trafne pytania. Odkrywca nowych technologii… koniecznie dla klienta.

Filip Gotkiewicz

Postprodukcja

To on czyni z dźwięków podcast. Jest obdarzony genialnym słuchem, resztę dopełnia muzyczne wykształcenie i pasja. Również klientomaniacka.